Победитель Online Pitching Session #4
Ось-ось завершився Meetup #12 - Business scaling. Partner City: Mykolaiv (ONLINE), тож наш івент-марафон на цьому тижні успішно завершився, тож саме час оголосити переможців Online Pitching Session #3 & Online Pitching Session #4! Обрані стартапи стають фіналістами Startup Competition на головній сцені KYIV TECH HUB'20, де позмагаються за головний приз конкурсу - 30 000 PLN!

Переможцем Online Pitching Session #3 (Meetup #11 - Networking made easy. Partner City: RIVNE (ONLINE);обрано проект ;Wareteka - Аренда складов и помещений онлайн екосистема складських приміщень з усієї України для малого і середнього бізнесу та операторів 3PL у одному місці https://wareteka.com.ua/

Від всього серця вітаємо щойнооголошенного переможця Online Pitching Session #4; River Solar - сонячні черепичні модулі - сонячна черепиця - повністю інтегровані для використання у приватних будинках та господарствах!

Ми щиро вдячні усім стартапам-учасникам івентів і маємо впевненість, що ще не раз зустрінимося у рамах проекту ;Polish - Ukrainian Startup Bridge; і ;Інноваційний кластер RInnoHub Регіональний інноваційний HUB ;та на міжнародній стартап арені!
Нагадуємо, що всі учасники Online Pitching Sessions стають учасниками Online Mentorship Sessions від PUSB -;http://www.startupbridge.eu/for-startups/mentorship-program/, де отимають професійний супровід та допомогу від менторів проекту.
© 2020 River Solar
Режим работы
Остались вопросы?
Viber, Telegram

+38 (063) 737-56-02